Kobyliský Šiml - 29. ročník

Aktualizováno 11. 9. 2018
Zdeněk Srostlík

Šachový oddíl TJ Kobylisy pořádá
KOBYLISKÝ ŠIML 2019
29. ROČNÍK ŠACHOVÉHO TURNAJE MLÁDEŽE


Pořadatel: Šachový oddíl TJ Kobylisy
Termín: Neděle 22. 9. 2019 13:00-18:00
Hrací místnost: TJ Kobylisy, U Školské zahrady 9,Praha 8.
Spojení: Stanice Kobylisy – metro C, tramvaje (10, 17, 24,..), autobusy (177,186,..) mapa
Právo účasti: Členové šachového oddílu TJ Kobylisy a neregistrovaní začátečníci, výjimky po dohodě.
Kategorie I. Kobyliský šiml

a) žáci do 14 let (nar. 2005 a mladší),
b) začátečníci – neregistrovaní v ŠSČR
c) žáci do 10 let (nar. 2009 a mladší)
d) dívky
Tempo hry: 15 minut pro hráče a 5 sekund za každý provedený tah.
Systém 7 kol švýcarským systémem.
Přihlášky: Předem na mail koptap@seznam.cz, nebo v hrací místnosti před turnajem.
Šachový materiál: Zajišťuje pořadatel.
Startovné: 50.-Kč
Ceny: Poháry pro vítěze kategorií a věcné ceny pro nejlepší tři hráče v každé katergorii.
Rating: Turnaj bude započítán na Listinu osobních koeficientů (Rapid ČR).
Rozhodčí: Pavel Kopta
Účast v turnaji doporučujeme i začátečníkům.
Před turnajem se dozví jak používat šachové hodiny a jaká pravidla platí pro turnajové partie.
Vítězové turnaje „Kobyliský šiml“
ročník
celkový vítěz
nejlepší začátečník
1. 1991 Pavel Šárek (ZŠ Burešova) Jan Grus (ZŠ Na Slovance)
2. 1992 Matyáš Novák (ZŠ Na Korábě) Oldřich Nussberger (ZŠ Na Korábě)
3. 1993 Daniel Čillík (ZŠ Hovorčovická) David Zeman (ZŠ Dolákova)
4. 1994 Daniel Mališ (DA Praha) Michael Štěpař (ZŠ Hovorčovická)
5. 1995 Filip Rozsypal (G Zborovská) Jan Tržil (ZŠ Žernosecká)
6. 1996 Matyáš Novák (G Ústavní) Vít Černoch (ZŠ Žernosecká)
7. 1997 Matěj Görner (G Ústavní) Pavel Černý (ZŠ Ústavní)
8. 1998 Petr Šimek (G Českolipská) David Brenner (ZŠ Mazurská)
9. 1999 Petr Šimek (G Českolipská) Michal Zajíc (?)
10. 2000 Petr Šimek (G Českolipská) Tomáš Novák (ZŠ Klecany)
11. 2001 Alena Kubíková (G Ústavní) Kryštof Šťastný (?)
12. 2002 Alena Kubíková (G Ústavní) Filip Brenner (ZŠ U Krčského lesa)
13. 2003 Tomáš Novák (ZŠ Klecany) Lukáš Kotrč (?)
14. 2004 Joel Jančařík (G Buďánka) Kateřina Otoupalová (ZŠ Gen. Janouška)
15 2005 Petr Kaftan (ZŠ Žernosecká) Daniel Kaftan (ZŠ Žernosecká)
16. 2006 Joel Jančařík (G Buďánka) Kilián Slovák (ZŠ Žernosecká)
17. 2007 Joel Jančařík (G Buďánka) Nela Šoltysová (ZŠ Žernosecká)
18. 2008 Kristián Chmel (G Českolipská) Vladimír Nesvadba (ZŠ Libčická)
19. 2009 Jiří Lhotka (PORG) Filip Kroček (ZŠ Libčická)
20. 2010 Kilián Slovák (ZŠ Žernosecká) Kryštof Pravda
21. 2011 Vojtěch Pařízek (ZŠ Satalice) Kateřina Novotná
22. 2012 Vojtěch Pařízek (Arcibiskubské G) Matěj Horáček (ZŠ Dolní Chabry)
23. 2013 Kilián Slovák (G Českolipská) Oldřich Nussberger (ZŠ Na Korábě)
24. 2014 Vojtěch Pařízek (Arcibiskubské G) Vojtěch Jícha (ZŠ Dolní Chabry)
25. 2015 Petr Mach (ZŠ Bílá) Lukáš Lubelec
26. 2016 Jakub Dolejš Miroslav Borovička
27. 2017 Jakub Dolejš Petr Smejkal
28. 2018 Jáchym Beneš Antonín Sadil