Rapid Kobylisy 2009/2010

Propozice

Výsledky turnajů: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Pořadí

podle součtu čtyř nejlepších výsledků. Celkem se hraje 8 turnajů.

 

jméno

oddíl

ELON

1

2

3

4

5

6

7

8

nejl 4

vše

do 15

do 12

1

Jančařík Joel

Sokol Kobylisy

2189

75,0

67,0

69,5

62,5

 

81,0

76,5

67,5

302,0

499,0

 

 

2

Kopta Pavel

Sokol Kobylisy

2266

61,0

72,5

72,0

70,5

 

 

 

77,0

292,0

353,0

 

 

3

Hořínek Karel

ŠK Bohnice

2044

 

73,5

69,5

55,5

67,5

62,5

63,5

50,0

274,0

442,0

 

 

4

Barotek Martin

Sokol Kobylisy

1966

 

 

59,0

52,5

66,5

72,0

51,5

 

250,0

301,5

 

 

5

Lhotka Jiří *95

Sokol Kobylisy

1864

 

 

59,0

 

49,5

56,0

62,0

65,5

242,5

292,0

1

 

6

Bartoň Milan

TJ Praga

1890

61,5

57,5

56,5

60,0

57,5

59,0

59,0

60,0

240,5

471,0

 

 

7

Volejník Pavel

Sokol Kobylisy

1968

56,5

 

49,5

51,0

51,0

59,5

69,0

54,0

239,0

390,5

 

 

8

Žemlička Vít

Sokol Kobylisy

1955

55,5

56,0

52,5

62,0

 

 

58,5

46,0

232,0

330,5

 

 

9

Veselský Jan

ŠK Smíchov

1645

 

50,5

54,0

38,5

 

33,5

53,5

60,0

218,0

290,0

 

 

10

Strnad Jakub *95

Sokol Kobylisy

1590

 

53,5

48,5

48,0

50,0

58,0

47,0

37,5

210,0

342,5

2

 

11

Hampel Rudolf

Sokol Kobylisy

1797

43,5

44,5

 

 

55,0

48,0

54,5

 

202,0

245,5

 

 

12

Cetens Edward *97

Sokol Kobylisy

1333

33,0

42,0

46,0

 

39,5

12,5

50,0

55,0

193,0

278,0

3

 

13

Šedý Pavel

Sokol Vršovice

2169

 

 

69,0

67,5

 

 

52,5

 

189,0

189,0

 

 

14

Žegklitz Michal *97

Bohemians

1427

 

51,5

43,0

 

48,5

32,5

34,0

38,0

181,0

247,5

4

 

15

Sochůrek Pavel

Sokol Kobylisy

1535

46,0

46,5

44,5

42,0

 

36,0

38,0

23,0

179,0

276,0

 

 

16

Kalaidzidis Mikis

Sokol Kobylisy

1503

 

 

 

 

55,0

48,0

40,0

28,5

171,5

171,5

 

 

17

Zikmund Jan

Sokol Kobylisy

1550

 

41,5

37,5

27,5

41,5

40,5

 

45,5

169,0

234,0

 

 

18

Borovský Miroslav

TJ Praga

1675

31,5

42,5

 

 

 

46,5

 

41,5

162,0

162,0

 

 

19

Brejcha Blahomír

Sokol Kobylisy

1655

21,5

 

 

 

49,0

20,5

46,5

44,5

161,5

182,0

 

 

20

Kubitová Alžběta

ŠK Smíchov

1000

 

 

39,5

33,5

 

50,0

34,0

 

157,0

157,0

 

 

21

Pařízek Vojtěch *00

Sokol Kobylisy

1250

 

31,5

39,5

 

36,0

 

 

40,0

147,0

147,0

5

1

22

Vavřinec Tomáš

Biomedica Říčany

2037

63,5

 

 

 

81,5

 

 

 

145,0

145,0

 

 

23

Čižmár Štefan

ŠK Bohnice

1787

 

 

 

49,5

51,0

39,5

 

 

140,0

140,0

 

 

24

Filip Petr

Sokol Kobylisy

1315

 

32,5

36,0

 

33,5

34,0

36,0

32,5

139,5

204,5

 

 

25

Trčka Bohdan

ŠK Smíchov

1656

 

 

 

47,0

42,5

49,0

 

 

138,5

138,5

 

 

26

Schmidt Karel

Stavby mostů Praha

1681

 

 

42,0

 

 

 

41,5

53,0

136,5

136,5

 

 

27

Kozlová Lucie

FIMA ČSOB

1704

 

48,5

40,5

 

 

45,0

 

 

134,0

134,0

 

 

28

Prášilová Dana

Holdia DP

1691

 

37,0

38,5

28,5

28,0

 

 

 

132,0

132,0

 

 

29

Červenka Petr

Stavby mostů Praha

1958

 

 

 

 

 

56,5

69,5

 

126,0

126,0

 

 

30

Malek Martin ml.

Sokol Kobylisy

1870

 

 

 

54,5

 

64,5

 

 

119,0

119,0

 

 

31

Plašil Petr

Sokol Kobylisy

1859

58,0

60,5

 

 

 

 

 

 

118,5

118,5

 

 

32

Klaus Václav

PORG

1943

 

 

 

 

 

59,5

53,0

 

112,5

112,5

 

 

33

Kaiser Rudolf

Sokol Vršovice

1950

 

 

54,5

55,5

 

 

 

 

110,0

110,0

 

 

34

Daňhel Lukáš *97

Bohemians

1321

 

30,5

 

 

 

36,5

39,5

 

106,5

106,5

6

 

35

Kalmár Martin

Viktorie Bohumín

1868

 

50,5

 

 

55,5

 

 

 

106,0

106,0

 

 

36

Kuhnl Eduard

FIMA ČSOB

1703

 

49,5

52,0

 

 

 

 

 

101,5

101,5

 

 

37

Mlejnek Stanislav

Ml.Boleslav

1565

 

 

28,5

 

 

46,5

24,5

 

99,5

99,5

 

 

38

Růžička Tomáš

DDM Písek

1723

 

 

 

 

 

 

45,5

52,5

98,0

98,0

 

 

39

Rejzek Miloslav

Slovan Bohnice

1408

 

 

24,5

27,5

 

 

43,5

 

95,5

95,5

 

 

40

Slovák Kilián *00

Sokol Kobylisy

1394

 

 

 

40,0

 

52,0

 

 

92,0

92,0

7

2

41

Srostlík Zdeněk

Sokol Kobylisy

1639

42,0

 

 

 

 

 

 

49,5

91,5

91,5

 

 

42

Hejný Marek

FIMA ČSOB

1668

26,0

 

35,0

26,0

 

 

 

 

87,0

87,0

 

 

43

Binder Jan

Sokol Kobylisy

1703

 

 

 

 

28,0

37,5

 

 

65,5

65,5

 

 

44

Kamlach Miroslav

Loko Praha

2075

 

 

65,5

 

 

 

 

 

65,5

65,5

 

 

45

Daňhel Jan

-

 

 

65,0

 

 

 

 

 

 

65,0

65,0

 

 

46

Šťastný Jan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

65,0

65,0

65,0

 

 

47

Veselý Petr

S. OEZ Letohrad

1942

 

 

 

 

 

52,0

 

 

52,0

52,0

 

 

48

Peisar Ondrej

Sokol Kobylisy

1550

 

 

 

 

 

 

48,5

 

48,5

48,5

 

 

49

Pospěch Radim

Dukla Praha

2015

 

 

 

47,0

 

 

 

 

47,0

47,0

 

 

50

Kormoutová Adéla

FIMA ČSOB

1467

 

24,5

 

 

 

21,5

 

 

46,0

46,0

 

 

51

Šilhavý Miroslav

ŠK Zdice

1791

46,0

 

 

 

 

 

 

 

46,0

46,0

 

 

52

Staněk Václav

Dukla Praha

1647

 

 

 

 

45,5

 

 

 

45,5

45,5

 

 

53

Kolář Rostislav

 

 

 

 

 

 

 

 

 

40,5

40,5

40,5

 

 

54

Plechatý Oskar *98

Sokol Kobylisy

1250

33,0

 

 

 

 

 

 

 

33,0

33,0

8

3

55

Dětinský Radek

-

 

 

 

 

 

 

 

32,0

 

32,0

32,0

 

 

56

Hýbl Jiří

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24,5

24,5

24,5

 

 

57

Kroček Filip *00

Sokol Kobylisy

1100

 

 

 

 

24,0

 

 

 

24,0

24,0

9

4

58

Lutfalibayov Kamil *99

Sokol Kobylisy

1250

 

23,0

 

 

 

 

 

 

23,0

23,0

10

5

59

Šauer Jiří

ŠK Bohnice

1291

 

 

 

 

 

 

10,5

 

10,5

10,5

 

 

 

 

 

jméno

oddíl

ELON

1

2

3

4

5

6

7

8

nejl 4

vše

do 15

do 12

1

Jančařík Joel

Sokol Kobylisy

2140

75,0

67,0

69,5

62,5

 

81,0

76,5

 

302,0

431,5

 

 

2

Kopta Pavel

Sokol Kobylisy

2269

61,0

72,5

72,0

70,5

 

 

 

 

276,0

276,0

 

 

3

Hořínek Karel

ŠK Bohnice

2022

 

73,5

69,5

55,5

67,5

62,5

63,5

 

274,0

392,0

 

 

4

Barotek Martin

Sokol Kobylisy

1975

 

 

59,0

52,5

66,5

72,0

51,5

 

250,0

301,5

 

 

5

Bartoň Milan

TJ Praga

1885

61,5

57,5

56,5

60,0

57,5

59,0

59,0

 

239,5

411,0

 

 

6

Volejník Pavel

Sokol Kobylisy

1977

56,5

 

49,5

51,0

51,0

59,5

69,0

 

236,0

336,5

 

 

7

Žemlička Vít

Sokol Kobylisy

1928

55,5

56,0

52,5

62,0

 

 

58,5

 

232,0

284,5

 

 

8

Lhotka Jiří *95

Sokol Kobylisy

1750

 

 

59,0

 

49,5

56,0

62,0

 

226,5

226,5

1

 

9

Strnad Jakub *95

Sokol Kobylisy

1595

 

53,5

48,5

48,0

50,0

58,0

47,0

 

210,0

305,0

2

 

10

Hampel Rudolf

Sokol Kobylisy

1787

43,5

44,5

 

 

55,0

48,0

54,5

 

202,0

245,5

 

 

11

Veselský Jan

ŠK Smíchov

1675

 

50,5

54,0

38,5

 

33,5

53,5

 

196,5

230,0

 

 

12

Šedý Pavel

Sokol Vršovice

2169

 

 

69,0

67,5

 

 

52,5

 

189,0

189,0

 

 

13

Sochůrek Pavel

Sokol Kobylisy

1478

46,0

46,5

44,5

42,0

 

36,0

38,0

 

179,0

253,0

 

 

14

Cetens Edward *97

Sokol Kobylisy

 

33,0

42,0

46,0

 

39,5

12,5

50,0

 

177,5

223,0

3

 

15

Žegklitz Michal *97

Bohemians

1427

 

51,5

43,0

 

48,5

32,5

34,0

 

177,0

209,5

4

 

16

Zikmund Jan

Sokol Kobylisy

1558

 

41,5

37,5

27,5

41,5

40,5

 

 

161,0

188,5

 

 

17

Kubitová Alžběta

ŠK Smíchov

 

 

 

39,5

33,5

 

50,0

34,0

 

157,0

157,0

 

 

18

Vavřinec Tomáš

Biomedica Říčany

2037

63,5

 

 

 

81,5

 

 

 

145,0

145,0

 

 

19

Kalaidzidis Mikis

Sokol Kobylisy

1514

 

 

 

 

55,0

48,0

40,0

 

143,0

143,0

 

 

20

Čižmár Štefan

ŠK Bohnice

1810

 

 

 

49,5

51,0

39,5

 

 

140,0

140,0

 

 

21

Filip Petr

Sokol Kobylisy

1325

 

32,5

36,0

 

33,5

34,0

36,0

 

139,5

172,0

 

 

22

Trčka Bohdan

ŠK Smíchov

1644

 

 

 

47,0

42,5

49,0

 

 

138,5

138,5

 

 

23

Brejcha Blahomír

Sokol Kobylisy

1612

21,5

 

 

 

49,0

20,5

46,5

 

137,5

137,5

 

 

24

Kozlová Lucie

FIMA ČSOB

1534

 

48,5

40,5

 

 

45,0

 

 

134,0

134,0

 

 

25

Prášilová Dana

Holdia DP

1687

 

37,0

38,5

28,5

28,0

 

 

 

132,0

132,0

 

 

26

Červenka Petr

Stavby mostů Praha

1921

 

 

 

 

 

56,5

69,5

 

126,0

126,0

 

 

27

Borovský Miroslav

TJ Praga

1688

31,5

42,5

 

 

 

46,5

 

 

120,5

120,5

 

 

28

Malek Martin ml.

Sokol Kobylisy

1814

 

 

 

54,5

 

64,5

 

 

119,0

119,0

 

 

29

Plašil Petr

Sokol Kobylisy

 

58,0

60,5

 

 

 

 

 

 

118,5

118,5

 

 

30

Klaus Václav

PORG

1947

 

 

 

 

 

59,5

53,0

 

112,5

112,5

 

 

31

Kaiser Rudolf

Sokol Vršovice

1950

 

 

54,5

55,5

 

 

 

 

110,0

110,0

 

 

32

Pařízek Vojtěch *00

Sokol Kobylisy

 

 

31,5

39,5

 

36,0

 

 

 

107,0

107,0

5

1

33

Daňhel Lukáš *97

Bohemians

1321

 

30,5

 

 

 

36,5

39,5

 

106,5

106,5

6

 

34

Kalmár Martin

Viktorie Bohumín

1868

 

50,5

 

 

55,5

 

 

 

106,0

106,0

 

 

35

Kuhnl Eduard

FIMA ČSOB

1703

 

49,5

52,0

 

 

 

 

 

101,5

101,5

 

 

36

Mlejnek Stanislav

Ml.Boleslav

1542

 

 

28,5

 

 

46,5

24,5

 

99,5

99,5

 

 

37

Rejzek Miloslav

Slovan Bohnice

1408

 

 

24,5

27,5

 

 

43,5

 

95,5

95,5

 

 

38

Slovák Kilián *00

Sokol Kobylisy

1440

 

 

 

40,0

 

52,0

 

 

92,0

92,0

7

2

39

Hejný Marek

FIMA ČSOB

1690

26,0

 

35,0

26,0

 

 

 

 

87,0

87,0

 

 

40

Schmidt Karel

Stavby mostů Praha

1691

 

 

42,0

 

 

 

41,5

 

83,5

83,5

 

 

41

Binder Jan

Sokol Kobylisy

1694

 

 

 

 

28,0

37,5

 

 

65,5

65,5

 

 

42

Kamlach Miroslav

Loko Praha

2097

 

 

65,5

 

 

 

 

 

65,5

65,5

 

 

43

Daňhel Jan

-

 

 

65,0

 

 

 

 

 

 

65,0

65,0

 

 

44

Veselý Petr

S. OEZ Letohrad

1950

 

 

 

 

 

52,0

 

 

52,0

52,0

 

 

45

Peisar Ondrej

Sokol Kobylisy

1552

 

 

 

 

 

 

48,5

 

48,5

48,5

 

 

46

Pospěch Radim

Dukla Praha

2015

 

 

 

47,0

 

 

 

 

47,0

47,0

 

 

47

Kormoutová Adéla

FIMA ČSOB

 

 

24,5

 

 

 

21,5

 

 

46,0

46,0

 

 

48

Šilhavý Miroslav

ŠK Zdice

1627

46,0

 

 

 

 

 

 

 

46,0

46,0

 

 

49

Růžička Tomáš

 

1768

 

 

 

 

 

 

45,5

 

45,5

45,5

 

 

50

Staněk Václav

Dukla Praha

1647

 

 

 

 

45,5

 

 

 

45,5

45,5

 

 

51

Srostlík Zdeněk

Sokol Kobylisy

1623

42,0

 

 

 

 

 

 

 

42,0

42,0

 

 

52

Plechatý Oskar *98

Sokol Kobylisy

 

33,0

 

 

 

 

 

 

 

33,0

33,0

8

3

53

Dětinský Radek

 

 

 

 

 

 

 

 

32,0

 

32,0

32,0

 

 

54

Kroček Filip *00

Sokol Kobylisy

 

 

 

 

 

24,0

 

 

 

24,0

24,0

9

4

55

Lutfalibayov Kamil *99

Sokol Kobylisy

 

 

23,0

 

 

 

 

 

 

23,0

23,0

10

5

56

Šauer Jiří

 

1287

 

 

 

 

 

 

10,5

 

10,5

10,5

 

 

 

 

 

Výsledek 1.turnaje (13.9.09)

No.

los

Name

E/VT

R1

R2

R3

R4

R5

R6

Score

Buch

výkon

hodnoc.

1.

2

Jancarik Joel

2165

10b1

5w1

1b1

3w1

6bR

4w1

5,5

20,0

2375

75,0

2.

3

Vavrinec Tomas

2080

11w1

15b1

4w1

2b0

1b0

6w1

4,0

23,5

1994

63,5

 

5

Barton Milan

1953

13w1

2b0

15w1

4b0

11w1

7b1

4,0

21,5

1841

61,5

 

1

Kopta Pavel

2269

9w1

6b1

2w0

13b1

3w1

15b0

4,0

21,0

1890

61,0

 

15

Plasil Petr

1250

7b1

3w0

5b0

10w1

12b1

1w1

4,0

18,0

2018

58,0

6.

4

Volejnik Pavel

1977

12bR

16w1

3b0

5w1

13b1

2b0

3,5

21,5

1815

56,5

 

6

Zemlicka Vit

1928

14b1

1w0

12b1

16w1

2wR

3b0

3,5

20,5

1830

55,5

8.

11

Silhavy Miroslav

1627

3b0

7wR

10bR

14w1

5b0

12w1

3,0

16,0

1723

46,0

 

13

Sochurek Pavel

1478

5b0

10w1

7b1

1w0

4w0

9b1

3,0

16,0

1887

46,0

10.

7

Hampel Rudolf

1797

15w0

11bR

13w0

8b1

16b1

5w0

2,5

18,5

1489

43,5

 

12

Srostlik Zdenek

1623

4wR

8b1

6w0

9b1

15w0

11b0

2,5

17,0

1642

42,0

 

16

Plechaty Oskar

1250

8w1

4b0

9w1

6b0

7w0

14bR

2,5

14,5

1670

39,5

13.

14

Cetens Edward

1250

6w0

9b0

8w1

11b0

10wR

16wR

2,0

13,0

1517

33,0

 

8

Borovsky Miroslav

1720

16b0

12w0

14b0

7w0

9w1

10b1

2,0

11,5

1416

31,5

15.

10

Brejcha Blahomir

1635

2w0

13b0

11wR

15b0

14bR

8w0

1,0

19,5

1309

29,5

 

9

Hejny Marek

1690

1b0

14w1

16b0

12w0

8b0

13w0

1,0

16,0

1325

26,0

zpět na pořadí

Výsledek 2.turnaje (11.10.09)

No.

los

Name

E/VT

R1

R2

R3

R4

R5

R6

body

Buch

výkon

hodnoc.

1.

3

Horinek

2022

14b1

8w1

22b1

1b1

2w0

12w1

5,0

23,5

1979

73,5

 

1

Kopta

2269

12b1

7w1

4b1

3w0

24w1

2b1

5,0

22,5

2021

72,5

3.

2

Jancarik

2165

13w1

9b1

5wR

4b1

3b1

1w0

4,5

22,0

2086

67,0

 

22

Danhel

1000

10b1

6w1

3w0

15b1

5w1

16bR

4,5

20,0

1923

65,0

5.

24

Plasil

1000

r1

5b0

9w1

8w1

1b0

6w1

4,0

20,5

1957

60,5

6.

5

Barton

1896

16b1

24w1

2bR

6wR

22b0

11wR

3,5

22,5

1579

57,5

 

4

Zemlicka

1928

15w1

11b1

1w0

2w0

13bR

7b1

3,5

21,0

1879

56,0

 

12

Strnad

1573

1w0

18bR

17w1

9b1

7w1

3b0

3,5

18,5

1790

53,5

 

16

Zegklitz

1427

5w0

20b1

18w1

7bR

6bR

22wR

3,5

16,5

1576

51,5

 

11

Veselsky

1670

23b1

4w0

6b0

21w1

8b1

5bR

3,5

15,5

1665

50,5

11.

6

Kalmar

1868

17w1

22b0

11w1

5bR

16wR

24b0

3,0

20,5

1386

50,5

 

8

Kuhnl

1703

19w1

3b0

14w1

24b0

11w0

21b1

3,0

19,5

1453

49,5

 

14

Kozlova L.

1528

3w0

19b1

8b0

10wR

15w1

9bR

3,0

18,5

1638

48,5

 

15

Sochurek

1478

4b0

23w1

10b1

22w0

14b0

13w1

3,0

16,5

1449

46,5

 

19

Cetens

1250

8b0

14w0

21b0

18w1

23b1

10w1

3,0

12,0

1411

42,0

16.

7

Hampel

1797

18b1

1b0

13w1

16wR

12b0

4w0

2,5

19,5

1618

44,5

 

9

Borovsky M.

1688

21b1

2w0

24b0

12w0

20b1

14wR

2,5

17,5

1404

42,5

 

13

Zikmund

1553

2b0

21w1

7b0

20w1

4wR

15b0

2,5

16,5

1588

41,5

19.

10

Prasilova

1687

22w0

17b1

15w0

14bR

21wR

19b0

2,0

17,0

1180

37,0

 

17

Filip

1321

6b0

10w0

12b0

23w0

18b1

20w1

2,0

12,5

1321

32,5

21.

21

Parizek

1250

9w0

13b0

19w1

11b0

10bR

8w0

1,5

16,5

1399

31,5

 

18

Danhel Lukas

1300

7w0

12wR

16b0

19b0

17w0

23w1

1,5

15,5

1202

30,5

23.

23

Kormoutova A.

1000

11w0

15b0

20w0

17b1

19w0

18b0

1,0

14,5

1105

24,5

 

20

Lutfalibayov

1250

r0

16w0

23b1

13b0

9w0

17b0

1,0

13,0

1158

23,0

zpět na pořadí

Výsledek 3.turnaje (15.11.09)

No.

los

Name

E/VT

R1

R2

R3

R4

R5

R6

body

Buch

výkon

hodnoc.

1.

1

Kopta

2269

14w1

8b1

5w1

2b0

6w1

3w1

5,0

22,0

2267

72,0

 

5

Horinek

2022

18w1

12b1

1b0

27w1

10w1

2b1

5,0

19,5

2039

69,5

3.

3

Jancarik

2165

16w1

10b1

6w1

4b1

2wR

1b0

4,5

24,5

2206

69,5

 

2

Sedy

2169

15b1

9w1

7b1

1w1

3bR

5w0

4,5

24,0

2201