Sudý pátek – bleskové turnaje 2010/2011

Propozice, termíny

Pořadatel: šachový oddíl Sokol Praha-Kobylisy. 15 turnajů, švýcarský systém na 9 kol, 2x5min. Pořadí podle nejlepších 8 výsledků.

Hraje se celkem 15 turnajů, vždy v pátek se sudým číslem dne od 18:00 (mimo svátků a prázdnin).

Pořadí podle součtu osmi nejlepších výsledků.

 

Pořadí

 

permanentka

 

24.09.10

08.10.10

22.10.10

10.11.10

26.11.10

10.12.10

14.01.11

28.01.11

04.02.11

18.02.11

04.03.11

18.03.11

08.04.11

06.05.11

20.05.11

celkem z 8 

celkem

účast

 

 

jméno

oddíl

 

ELO

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

8 nej

vše

účast

průměr

1

Dvořák Jan

Kobylisy

 

2170

7,0

7,0

 

7,0

 

7,0

7,0

 

 

6,5

7,0

8,5

9,0

8,0

8,0

61,5

82,0

11

7,5

2

Kopta Pavel

Kobylisy

 

2284

 

6,0

 

8,0

8,0

7,5

6,0

 

7,0

7,5

7,5

8,5

 

 

7,0

61,0

73,0

10

7,3

3

Veselý Petr

S. OEZ Letohrad

 

1950

5,0

4,0

7,5

5,5

6,5

 

6,5

6,0

 

4,0

 

5,0

6,5

7,5

5,0

51,0

69,0

12

5,9

4

Málek Martin ml.

Kobylisy

 

1981

6,0

5,0

 

5,5

 

6,0

 

 

6,0

6,0

5,0

6,5

5,0

6,5

6,0

48,5

63,5

11

5,8

5

Hořínek Karel

ŠK Bohnice

 

2037

7,0

5,5

6,0

4,0

7,0

4,5

5,0

4,0

 

4,0

 

5,5

6,0

4,5

5,0

47,0

68,0

13

5,2

6

Routner Jakub

Kobylisy

 

2069

7,0

 

 

7,0

 

 

 

 

 

8,0

8,0

 

6,0

5,0

5,0

46,0

46,0

7

6,6

7

Barotek Martin

Kobylisy

p

1966

 

4,5

6,0

5,5

6,0

7,0

4,5

5,5

 

4,0

4,0

4,5

 

 

5,5

44,5

57,0

11

5,2

8

Lhotka Jiří

Kobylisy

 

1961

5,0

4,5

 

5,0

5,0

 

5,5

 

7,0

6,0

5,0

 

6,0

 

4,5

44,5

53,5

10

5,4

9

Chmel Kristián

Kobylisy

 

2053

5,0

5,5

 

 

5,0

 

 

5,0

6,0

 

6,5

5,5

4,5

 

5,0

43,5

48,0

9

5,3

10

Volejník Pavel

Kobylisy

 

1968

5,0

4,5

5,5

5,0

4,0

5,0

5,5

5,0

5,0

3,5

4,5

5,0

4,0

5,0

5,0

41,0

71,5

15

4,8

11

Bartoň Milan

TJ Praga

p

1875

5,0

4,0

4,0

4,5

4,0

2,5

5,0

4,5

3,5

5,0

5,0

4,0

2,0

3,0

5,0

38,0

61,0

15

4,1

12

Cetens Edward

Kobylisy

 

1542

 

5,5

 

3,5

5,0

 

4,5

3,5

4,0

4,5

4,5

4,5

 

4,5

 

37,0

44,0

10

4,4

13

Raček Pavel

DP Holdia

 

1805

5,0

4,5

3,0

4,0

3,0

2,0

6,0

4,5

4,0

4,0

3,5

3,0

4,0

4,0

4,0

36,0

58,5

15

3,9

14

Hampel Rudolf

Kobylisy

 

1782

4,0

 

5,5

4,0

2,0

 

4,5

5,0

4,5

2,0

 

4,0

 

4,0

4,0

35,5

43,5

11

4,0

15

Stejskal Pavel

Kobylisy

 

2017

5,0

 

 

 

 

 

 

7,0

4,5

 

 

5,0

 

6,0

5,0

32,5

32,5

6

5,4

16

Jančařík Joel

Kobylisy

p

2223

 

5,5

8,0

 

6,5

5,0

 

6,5

 

 

 

 

 

 

 

31,5

31,5

5

6,3

17

Čižmár Štefan

ŠK Bohnice

 

1870

 

3,5

 

2,5

4,0

3,5

3,0

3,5

4,5

4,5

 

 

 

 

 

29,0

29,0

8

3,6

18

Mlejnek Stanislav

E. Ml. Boleslav

 

1565

 

3,0

2,0

3,0

2,0

 

4,0

3,5

 

5,0

4,0

4,0

2,0

2,0

2,0

28,5

36,5

12

3,0

19

Picek Miroslav ml.

Teplárna Malešice

 

1946

 

 

 

 

 

4,5

4,0

4,5

 

4,0

 

4,0

5,5

 

 

26,5

26,5

6

4,4

20

Kalaidzidis Mikis

Kobylisy

 

1538

3,0

3,0

2,5

2,0

 

3,5

 

 

 

 

 

4,0

4,0

2,0

4,0

26,0

28,0

9

3,1

21

Kovář Petr

Kobylisy

 

1958

 

 

 

4,0

 

 

 

3,5

 

 

4,0

5,0

3,0

5,5

 

25,0

25,0

6

4,2

22

Šimeček Bohumil

Vršovice

 

2141

 

7,0

 

 

 

5,0

 

6,0

 

 

 

 

 

 

 

18,0

18,0

3

6,0

23

Veselský Jan

ŠK Smíchov

 

1649

 

 

4,0

 

 

 

 

 

 

 

4,5

4,0

 

 

3,0

15,5

15,5

4

3,9

24

Kaftan Petr

Kobylisy

 

1707

4,5

 

 

 

 

 

5,5

 

4,5

 

 

 

 

 

 

14,5

14,5

3

4,8

25

Ostrý Pavel

Kobylisy

 

1910

 

 

 

 

 

 

 

 

4,5

 

5,5

4,5

 

 

 

14,5

14,5

3

4,8

26

Trčka Bohdan

ŠK Smíchov

 

1639

 

 

 

 

 

 

 

4,0

4,0

4,5

 

2,0

 

 

 

14,5

14,5

4

3,6

27

Zikmund Jan

Kobylisy

 

1623

 

 

4,0

 

 

0,0

2,0

3,5

3,0

 

0,5

 

 

 

 

13,0

13,0

6

2,2

28

Janák Josef

Sp. Velké Meziříčí

 

1816

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4,0

 

4,0

4,0

 

 

12,0

12,0

3

4,0

29

Kostroun Petr

Kobylisy

 

1857

4,5

6,0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10,5

10,5

2

5,3

30

Filip Petr

Kobylisy

p

1373

 

1,0

 

1,0

2,0

 

2,5

 

 

0,0

2,0

1,0

 

 

 

9,5

9,5

7

1,4

31

Černý Tomáš

 

p

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3,0

3,0

2,5

 

 

 

 

8,5

8,5

3

2,8

32

Šimek Petr

SK Litoměřice

 

2302

 

 

 

 

 

 

 

 

8,0

 

 

 

 

 

 

8,0

8,0

1

8,0

33

Valeš Václav

SK Děčín

 

2160

 

 

 

 

 

 

 

7,5

 

 

 

 

 

 

 

7,5

7,5

1

7,5

34

Brejcha Blahomír

Kobylisy

 

1633

2,0

 

 

 

 

 

 

0,0

3,0

 

 

2,0

 

 

 

7,0

7,0

4

1,8

35

Černý Václav

TJ Jablonné nad Orl.

 

1636

 

3,0

2,0

 

2,0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7,0

7,0

3

2,3

36

Grus Jan

Kobylisy

 

2099

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5,0

 

 

 

5,0

5,0

1

5,0

37

Kratochvíl Jakub

Baník Sokolov

 

2120

 

5,0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5,0

5,0

1

5,0

38

Vodička Přemysl

nereg

 

 

 

5,0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5,0

5,0

1

5,0

39

Procházka Jiří

Spartak Počátky

 

2081

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4,5

 

4,5

4,5

1

4,5

40

Žemlička Vít

Kobylisy

 

1967

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4,5

 

 

 

 

4,5

4,5

1

4,5

41

Rejzek Miloslav

ŠK Bohnice

p

1442

1,0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1,0

 

2,0

 

 

4,0

4,0

3

1,3

42

Srostlík Zdeněk

Kobylisy

 

1659

 

 

 

 

 

 

 

 

4,0

 

 

 

 

 

 

4,0

4,0

1

4,0

43

Zbořil Michal

Kobylisy

 

1607

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4,0

 

 

4,0

4,0

1

4,0

44

Kuchta Jiří

TJ Praga

 

1631

 

 

3,0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3,0

3,0

1

3,0

45

Peisar Ondřej

Kobylisy

 

1550

 

 

 

 

 

 

 

2,0

 

 

 

 

 

 

 

2,0

2,0

1

2,0

46

Picek Miroslav st.

Teplárna Malešice

 

1588

 

 

 

 

 

 

0,0

 

 

 

 

 

 

 

 

0,0

0,0

1

0,0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pořadí

 

 

24.09.10

08.10.10

22.10.10

10.11.10

26.11.10

10.12.10

14.01.11

28.01.11

04.02.11

18.02.11

04.03.11

18.03.11

08.04.11

06.05.11

20.05.11

celkem z 8 

celkem

účast

 

 

jméno

oddíl

ELO

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

8 nej

vše

účast

průměr

1

Dvořák Jan

Kobylisy

2170

7,0

7,0

 

7,0

 

7,0

7,0

 

 

6,5

7,0

8,5

9,0

8,0

 

60,5

74,0

10

7,4

2

Kopta Pavel

Kobylisy

2284

 

6,0

 

8,0

8,0

7,5

6,0

 

7,0

7,5

7,5

8,5

 

 

 

60,0

66,0

9

7,3

3

Veselý Petr

S. OEZ Letohrad

1950

5,0

4,0

7,5

5,5

6,5

 

6,5

6,0

 

4,0

 

5,0

6,5

7,5

 

51,0

64,0

11

5,8

4

Málek Martin ml.

Kobylisy

1981

6,0

5,0

 

5,5

 

6,0

 

 

6,0

6,0

5,0

6,5

5,0

6,5

 

47,5

57,5

10

5,8

5

Hořínek Karel

ŠK Bohnice

2037

7,0

5,5

6,0

4,0

7,0

4,5

5,0

4,0

 

4,0

 

5,5

6,0

4,5

 

46,5

63,0

12

5,3

6

Lhotka Jiří

Kobylisy

1961

5,0

4,5

 

5,0

5,0

 

5,5

 

7,0

6,0

5,0

 

6,0

 

 

44,5

49,0

9

5,4

7

Barotek Martin

Kobylisy

1966

 

4,5

6,0

5,5

6,0

7,0

4,5

5,5

 

4,0

4,0

4,5

 

 

 

43,5

51,5

10

5,2

8

Chmel Kristián

Kobylisy

2053

5,0

5,5

 

 

5,0

 

 

5,0

6,0

 

6,5

5,5

4,5

 

 

43,0

43,0

8

5,4

9

Volejník Pavel

Kobylisy

1968

5,0

4,5

5,5

5,0

4,0

5,0

5,5

5,0

5,0

3,5

4,5

5,0

4,0

5,0

 

41,0

66,5

14

4,8

10

Routner Jakub

Kobylisy

2069

7,0

 

 

7,0

 

 

 

 

 

8,0

8,0

 

6,0

5,0

 

41,0

41,0

6

6,8

11

Bartoň Milan

TJ Praga

1875

5,0

4,0

4,0

4,5

4,0

2,5

5,0

4,5

3,5

5,0

5,0

4,0

2,0

3,0

 

37,0

56,0

14

4,0

12

Cetens Edward

Kobylisy

1542

 

5,5

 

3,5

5,0

 

4,5

3,5

4,0

4,5

4,5

4,5

 

4,5

 

37,0

44,0

10

4,4

13

Raček Pavel

DP Holdia

1805

5,0

4,5

3,0

4,0

3,0

2,0

6,0

4,5

4,0

4,0

3,5

3,0

4,0

4,0

 

36,0

54,5

14

3,9

14

Hampel Rudolf

Kobylisy

1782

4,0

 

5,5

4,0

2,0

 

4,5

5,0

4,5

2,0

 

4,0

 

4,0

 

35,5

39,5

10

4,0

15

Jančařík Joel

Kobylisy

2223

 

5,5

8,0

 

6,5

5,0

 

6,5

 

 

 

 

 

 

 

31,5

31,5

5

6,3

16

Čižmár Štefan

ŠK Bohnice

1870

 

3,5

 

2,5

4,0

3,5

3,0

3,5

4,5

4,5

 

 

 

 

 

29,0

29,0

8

3,6

17

Mlejnek Stanislav

E. Ml. Boleslav

1565

 

3,0

2,0

3,0

2,0

 

4,0

3,5

 

5,0

4,0

4,0

2,0

2,0

 

28,5

34,5

11

3,1

18

Stejskal Pavel

Kobylisy

2017

5,0

 

 

 

 

 

 

7,0

4,5

 

 

5,0

 

6,0

 

27,5

27,5

5

5,5

19

Picek Miroslav ml.

Teplárna Malešice

1946

 

 

 

 

 

4,5

4,0

4,5

 

4,0

 

4,0

5,5

 

 

26,5

26,5

6

4,4

20

Kovář Petr

Kobylisy

1958

 

 

 

4,0

 

 

 

3,5

 

 

4,0

5,0

3,0

5,5

 

25,0

25,0

6

4,2

21

Kalaidzidis Mikis

Kobylisy

1538

3,0

3,0

2,5

2,0

 

3,5

 

 

 

 

 

4,0

4,0

2,0

 

24,0

24,0

8

3,0

22

Šimeček Bohumil

Vršovice

2141

 

7,0

 

 

 

5,0

 

6,0

 

 

 

 

 

 

 

18,0

18,0

3

6,0

23

Kaftan Petr

Kobylisy

1707

4,5

 

 

 

 

 

5,5

 

4,5

 

 

 

 

 

 

14,5

14,5

3

4,8

24

Ostrý Pavel

Kobylisy

1910

 

 

 

 

 

 

 

 

4,5

 

5,5

4,5

 

 

 

14,5

14,5

3

4,8

25

Trčka Bohdan

ŠK Smíchov

1639

 

 

 

 

 

 

 

4,0

4,0

4,5

 

2,0

 

 

 

14,5

14,5

4

3,6

26

Zikmund Jan

Kobylisy

1623

 

 

4,0

 

 

0,0

2,0

3,5

3,0

 

0,5

 

 

 

 

13,0

13,0

6

2,2

27

Veselský Jan

ŠK Smíchov

1649

 

 

4,0

 

 

 

 

 

 

 

4,5

4,0

 

 

 

12,5

12,5

3

4,2

28

Janák Josef

Sp. Velké Meziříčí

1816

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4,0

 

4,0

4,0

 

 

12,0

12,0

3

4,0

29

Kostroun Petr

Kobylisy

1857

4,5

6,0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10,5

10,5

2

5,3

30

Filip Petr

Kobylisy

1373

 

1,0

 

1,0

2,0

 

2,5

 

 

0,0

2,0

1,0

 

 

 

9,5

9,5

7

1,4

31

Černý Tomáš

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3,0

3,0

2,5

 

 

 

 

8,5

8,5

3

2,8

32

Šimek Petr

SK Litoměřice

2302

 

 

 

 

 

 

 

 

8,0

 

 

 

 

 

 

8,0

8,0

1

8,0

33

Valeš Václav

SK Děčín

2160

 

 

 

 

 

 

 

7,5

 

 

 

 

 

 

 

7,5

7,5

1

7,5

34

Brejcha Blahomír

Kobylisy

1633

2,0

 

 

 

 

 

 

0,0

3,0

 

 

2,0

 

 

 

7,0

7,0

4

1,8

35

Černý Václav

TJ Jablonné nad Orl.

1636

 

3,0

2,0

 

2,0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7,0

7,0

3

2,3

36

Grus Jan

Kobylisy

2099

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5,0

 

 

 

5,0

5,0

1

5,0

37

Kratochvíl Jakub

Baník Sokolov

2120

 

5,0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5,0

5,0

1

5,0

38

Vodička Přemysl

nereg

 

 

5,0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5,0

5,0

1

5,0

39

Žemlička Vít

Kobylisy

1967

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4,5

 

 

 

 

4,5

4,5

1

4,5

40

Procházka Jiří

Spartak Počátky

2081

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4,5

 

4,5

4,5

1

4,5

41

Rejzek Miloslav

ŠK Bohnice

1442

1,0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1,0

 

2,0

 

 

4,0

4,0

3

1,3

42

Srostlík Zdeněk

Kobylisy

1659

 

 

 

 

 

 

 

 

4,0

 

 

 

 

 

 

4,0

4,0

1

4,0

43

Zbořil Michal

Kobylisy

1607

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4,0

 

 

4,0

4,0

1

4,0

44

Kuchta Jiří

TJ Praga

1631

 

 

3,0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3,0

3,0

1

3,0

45

Peisar Ondřej

Kobylisy

1550

 

 

 

 

 

 

 

2,0

 

 

 

 

 

 

 

2,0

2,0

1

2,0

46

Picek Miroslav st.

Teplárna Malešice

1588

 

 

 

 

 

 

0,0

 

 

 

 

 

 

 

 

0,0

0,0

1

0,0

 

 

 

 

 

1.turnaj:

Ranking after round 9

No.  PNo.  Name                       Score WP    SB     PS    rat.  TPR  W-We

-------------------------------------------------------------------------------

  1.    1  Dvorak                      7.0  48.0  37.25  37.5  2176 2195 +0.16

        3  Routner                     7.0  47.5  35.50  36.0  2057 2181 +1.33

        4  Horinek                     7.0  43.0  29.00  34.0  2044 2126 +0.79

  4.    7  Malek                       6.0  46.5  28.00  30.0  1956 2071 +1.41

  5.    5  Stejskal                    5.0  49.5  25.00  28.5  2039 2019 -0.31

        2  Chmel                       5.0  47.5  21.50  23.5  2084 1947 -1.44

        6  Volejnik                    5.0  44.0  18.75  25.0  1968 1901 -0.72

       10  Barton                      5.0  41.0  17.50  24.5  1869 1888 +0.24

        9  Lhotka                      5.0  38.5  15.25  23.0  1895 1952 +0.68

        8  Vesely                      5.0  38.0  14.50  25.0  1950 1870 -1.03

       12  Racek                       5.0  33.0  10.75  21.0  1820 1778 -0.48

 12.   15  Kaftan                      4.5  38.5  12.50  19.5  1655 1780 +1.26

       11  Kostroun                    4.5  34.0   8.75  20.0  1840 1733 -1.22

 14.   13  Hampel                      4.0  41.5  13.75  22.5  1778 1864 +1.03

 15.   16  Kaladzidis                  3.0  32.5   3.25  15.0  1541 1587 +0.40

 16.   14  Brejcha                     2.0  31.5   1.25  11.0  1655 1449 -1.72

 17.   17  Rejzek                      1.0  34.0   0.25   9.0  1496 1138 -1.04

2.turnaj:

Ranking after round 9

No.  PNo.  Name                       Score WP    SB     PS    rat.  TPR  W-We